Modrá nájazdová rampa k podlahám Fortelock Invisible.

Fortelock Invisible Rampa (modrá)

6,60 €
S DPH

Doplnky a okrajové/ukončovacie časti k podlahám Invisible so skrytými zámkami. Odporúčame v prípadoch, kedy budú na podlahu vchádzať napr. autá, paletové vozíky a pod. Nájazdové rampy podlahy sa budú hodiť aj pri položení dlaždíc do priestoru. Pokiaľ neplánujete inštalovať dlaždice na celú vašu plochu až k stenám, určite siahnite aj po tomto doplnku.

Typ zámkov
Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlažba Invisible

Svoje miesto nájde nielen v garáži, kde budú parkovať väčšie autá (SUV či iné ťažšie off road vozidlá), ale je vhodná aj do skladu, dielne, auto a pneu servisu či dokonca do kancelárie alebo fitness centra. Kvalitná a odolná podlaha Invisible je iná systémom svojich zámkov, ktoré sú na rozdiel od iných druhov dlaždíc skryté. Po položení podlahy zámky nevidno a dlaždice tvoria ucelený celok. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť materiálu voči záťažiproti šmykový povrch, chemická odolnosť i rýchla a jednoduchá montáž bez nutnosti zložitej prípravy pôvodného podkladu.

Tabuľka dát

Rozmer
468 x 145 mm (Rampa)
Hrúbka
6,7 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Rozmerová stálosť
≤ 0,4 %
Odolnosť proti oteru
T