Balenie zásielok

Vaša objednávka je vo väčšine prípadov balená na paletách, ktorých počet závisí od zakúpeného množstva. Vo výnimočných prípadoch, v rámci menších objednávok, sú dlaždice doručované v krabiciach.

Doba doručenia

Všetky dlaždice sa snažíme doručiť čo najskôr ako je to možné. Objednávky obvykle expedujeme na druhý až tretí kalendárny deň od prijatia platby za vašu objednávku, vo výnimočných prípadoch v deň prijatia platby. Doba prepravy je v prípade dlaždíc Fortelock obvykle 3 pracovné dni, resp. 7 a viac dní v prípade dlaždíc Ecotile a Swisstrax. Doba doručenia uvádzaná pri jednotlivých produktoch a prepravcoch je orientačná a závisí nielen od možností výrobcu, ale aj od prepravných kapacít dopravcu.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu spolu s mýtnym a palivovým príplatkom. Cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky a je Vám automaticky vypočítaná v priebehu nákupného procesu. Odporúčame vám zoskupiť položky od jedného výrobcu do jednej objednávky. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlášť. V prípade objednávok dlaždíc od rôznych výrobcov odporúčame naopak vytvoriť dve objednávky.

Vzhľadom na veľkosť a váhu nami predávaných podlahových systémov vám odporúčame objednávať si podlahu vždy na miesto/adresu, na ktorej bude podlaha inštalovaná. Predídete tak následnému presunu paliet vo vlastnej réžii.

Ilustračný príklad:

Jedna dlaždica Fortelock Industry váži 2,2 kg
Jeden m² tvoria 4 dlaždice
Jeden m² tak váži 8,8 kg
50 m² bude vážiť 440 kg