Fortelock Industry

Kvalitná a odolná mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Industry

Kvalitná a odolná mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Industry vhodná do garáže, dielne, pivnice, posilňovne, skladu či predajne.

PVC podlahový systém Fortelock Industry je sériou odolných dlaždíc určených pre tú najvyššiu záťaž. Kvalitná a odolná mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Industry je vhodná napr. do garáže, dielne, pivnice, posilňovne, skladu či iných komerčných, ale aj domácich priestorov. Tento druh odolných dlaždíc odporúčame na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou a v ktorých je požiadavka na odolnosť kľúčová. Jednou z najväčších výhod je okrem odolnosti aj rýchla a jednoduchá inštalácia a renovácia pôvodnej podlahy. Na úpravu a rezanie týchto záťažových dlaždíc vám postačí rezací nôž. Ďalšou výhodou, ktorú určite privítate, je nenáročnosť prípravy pôvodného podkladu. Vo väčšine prípadov stačí súčasnú podlahu povysávať.

Odolnosť

Prenosná dlažba Fortelock Industry je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice Industry odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. PVC podlahový systém Industry vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie.

Jednoduchá inštalácia a montáž

Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Potom stačí dorezať dlaždice pri stenách a v rohoch a nová podlaha je hotová. Po dokončení celej plochy môžete samozrejme použiť lišty, no nie je to nevyhnutné.

Cenová ponuka

Ak už máte predstavu o tom, ako by vaša nová podlaha mala vyzerať a ktoré dlaždice by ste radi použili, neváhajte nám napísať. Uvedené ceny sú základnými cenami za kus či 1 m². Výsledná cena, ktorú vám pošleme v pripravenej cenovej ponuke, sa odvíja od počtu zakúpených metrov i adresy doručenia.

Kvalitná a odolná čierna podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná čierna podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (čierna)

9,95 €
Kvalitná a odolná červená podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná červená podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (červená)

12,15 €
Kvalitná a odolná modrá podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná modrá podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (modrá)

12,15 €
Kvalitná a odolná sivá podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná sivá podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (sivá)

10,75 €
Kvalitná a odolná tmavo sivá podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná tmavo sivá podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (tmavo sivá)

9,95 €
Kvalitná a odolná žltá podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná žltá podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (žltá)

12,15 €
Kvalitná a odolná zelená podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná zelená podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (zelená)

12,15 €
Kvalitná a odolná oranžová podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná oranžová podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (oranžová)

15,00 €
Kvalitná a odolná tmavo červená podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná tmavo červená podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (tmavo červená)

15,00 €
Kvalitná a odolná svetlo modrá podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná svetlo modrá podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (svetlo modrá)

15,00 €
Kvalitná a odolná svetlo zelená podlaha Fortelock Industry (7 mm) Kvalitná a odolná svetlo zelená podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (svetlo zelená)

15,00 €
Kvalitná a odolná fialová podlaha Fortelock Industry(7 mm) Kvalitná a odolná fialová podlaha Fortelock Industry(7 mm)

Fortelock Industry (fialová)

15,00 €