Fortelock ECO

Kvalitná a odolná mobilná záťažová recyklovaná PVC podlaha Fortelock ECO

Kvalitná a odolná mobilná záťažová recyklovaná PVC podlaha Fortelock ECO

Odolný podlahový systém ECO je sériou záťažových dlaždíc určených pre tú najvyššiu záťaž. Rada dlaždíc ECO sa vyznačuje rovnako vysoko odolnými vlastnosťami ako Fortelock Industry. Rozdielom u týchto dvoch typov dlaždíc je zloženie materiálu.

Životné prostredie a ekológia

Odolné dlaždice ECO tvorí zmes PVC z elektro káblov doplnená o aditíva. Za recykláciou už použitého materiálu je snaha prispieť k ochrane životného prostredia. 

Odolnosť

Prenosná dlažba ECO je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice ECO odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. PVC podlahový systém ECO vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie.

Jednoduchá inštalácia a montáž

Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Potom stačí dorezať dlaždice pri stenách a v rohoch a nová podlaha je hotová. Po dokončení celej plochy môžete samozrejme použiť lišty, no nie je to nevyhnutné.

Cenová ponuka

Ak už máte predstavu o tom, ako by vaša nová podlaha mala vyzerať a ktoré dlaždice by ste radi použili, neváhajte nám napísať. Uvedené ceny sú základnými cenami za kus či 1 m². Výsledná cena, ktorú vám pošleme v pripravenej cenovej ponuke, sa odvíja od počtu zakúpených metrov i adresy doručenia.

Kvalitná a odolná čierna recyklovaná podlaha Fortelock ECO (7 mm)

Fortelock ECO (čierna)

7,55 €
Kvalitná a odolná sivá recyklovaná podlaha Fortelock ECO (7 mm)

Fortelock ECO (sivá)

8,00 €
Kvalitná recyklovaná a odolná čierna podlaha Fortelock ECO Invisible

Fortelock ECO Invisible (čierna)

6,10 €
Kvalitná recyklovaná a odolná sivá podlaha Fortelock ECO Invisible

Fortelock ECO Invisible (sivá)

6,40 €
Ultra tenká (4 mm) veľkoformátová recyklovaná čierna PVC dlaždica Fortelock XL Ultra tenká (4 mm) veľkoformátová recyklovaná čierna PVC dlaždica Fortelock XL

Fortelock ECO XL (čierna)

9,80 €
Ultra tenká (4 mm) veľkoformátová recyklovaná sivá PVC dlaždica Fortelock XL Ultra tenká (4 mm) veľkoformátová recyklovaná sivá PVC dlaždica Fortelock XL

Fortelock ECO XL (sivá)

10,75 €