Kvalitná a odolná čierna recyklovaná podlaha Fortelock ECO (7 mm)

Fortelock ECO (čierna)

7,55 €

od 27,80 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Kvalitná a odolná čierna mobilná záťažová recyklovaná PVC podlaha Fortelock ECO vhodná do garáže, dielne, pivnice, posilňovne či skladu.

Kvalitná recyklovaná záťažová PVC podlaha Fortelock ECO je vhodná na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou a v ktorých je požiadavka na odolnosť kľúčová. Jednou z najväčších výhod je rýchla inštalácia a renovácia pôvodnej podlahy.

Povrch
Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlaždice Fortelock ECO

Odolný podlahový systém ECO je sériou záťažových dlaždíc určených pre tú najvyššiu záťaž. Rada dlaždíc ECO sa vyznačuje rovnako vysoko odolnými vlastnosťami ako Fortelock Industry. Rozdielom u týchto dvoch typov dlaždíc je zloženie materiálu. Odolné dlaždice ECO tvorí zmes PVC z elektro káblov doplnená o aditíva. Za recykláciou už použitého materiálu je snaha prispieť k ochrane životného prostredia. Prenosná dlažba ECO je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice ECO odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. PVC podlahový systém ECO vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie. Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu.

Tabuľka dát

Váha
2200 g
Rozmer
510 x 510 mm
Hrúbka
7 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
7 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Počet kusov do 1 m²
4
Plocha po položení
496,5 x 496,5 mm

Dokument (.pdf)

Technický list (Fortelock)

Dokument (.pdf) (583.41k)

Návod na položenie

Dokument (.pdf) (1.23M)

Údržbový list

Dokument (.pdf) (83.48k)