Starfloor Click Ultimate 30

Luxusné vinylové dlaždice Tarkett Starfloor Click Ultimate 30

Vrchol vo svete vinylových klik podláh. Vysoko-odolné luxusné dlaždice Tarkett Ultimate sú vyrábané tak, aby zvládli všetky nástrahy každodenného života, nech už je to kdekoľvek – spálňa, kúpeľňa či obývačka.

Vrchol odolnosti

Tarkett Starfloor Click Ultimate disponujú extrémne vysokou odolnosťou, ktorú im zabezpečuje technológia konštrukcie tuhého jadra (RCC – Rigid-Core Construction). Rovnako výnimočnými sú tieto vinylové dlaždice aj po stránke rozmerovej stálosti. Držia si tvar a rozmer aj pri drastických zmenách v teplote, až do 50°C. Rada Ultimate ostane nedotknutá nielen vodou, ale ani teplom či chladom.

Vrchol dizajnu

Prírodné a neutrálne farby, odvodené a prekreslené z reálnych parkiet a minerálnych podláh. Vzájomne kombinovateľné v prípade, že potrebujete odlíšiť otvorený priestor (napr. pri prechode z kuchyne do obývačky).

Vrchol akustiky

Inovatívna a integrovaná zadná časť každej dlaždice zabezpečí zníženie hluku pri chôdzi až o 18 dB.

Inštalácia

LVT dlaždice Tarkett Starfloor Click Ultimate môžu byť položené aj na keramickú dlažbu a vďaka 3L TripleLock Click systému ich jednoducho zacvaknete jednu do druhej. Dokonca je možné prekryť nimi drobné nerovnosti pôvodnej podlahy, o ktoré sa postará tuhé jadro dlaždíc.

Na týchto produktoch momentálne pracujeme. Už čoskoro budú v našej ponuke.

Hľadáte niečo iné?