Fortelock Granit

Kvalitná a odolná záťažová PVC podlaha s potlačou Fortelock Granit

PVC podlahový systém Fortelock Granit zahŕňa zákazníkmi obľúbené modely dlaždíc Fortelock, ktoré sú doplnené o kvalitnú potlač. V kolekcii Granit nájdete modely dlaždíc ECO i ECO Invisible v čiernej a sivej farbe. Vybrať si môžete z až 6 vzorov potlače v kombinácii jednotlivých typov dlaždíc a farieb.

Kvalitná a odolná mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Granit je vhodná do garáží, dielní, pivníc, posilňovní, skladov či iných komerčných, ale aj domácich priestorov. Tento druh odolných dlaždíc odporúčame na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou a v ktorých je požiadavka na odolnosť kľúčová. Jednou z najväčších výhod je okrem odolnosti aj rýchla a jednoduchá inštalácia a renovácia pôvodnej podlahy. Na úpravu a rezanie týchto záťažových dlaždíc vám postačí rezací nôž. Ďalšou výhodou, ktorú určite privítate, je nenáročnosť prípravy pôvodného podkladu. Vo väčšine prípadov stačí súčasnú podlahu povysávať.

Individuálna potlač na mieru

Pre možnosť individuálnej potlače nám neváhajte napísať. Tlačiť je možné aj na iné typy podláh, na požiadanie vieme vytlačiť logá, obrázky, fotografie či iné motívy. Tlačiť je možné na jednu aj naprieč viacerým dlaždiciam v závislosti od kvality dodaných súborov.

Odolnosť

Prenosná dlažba Fortelock Granit je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice Industry odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. PVC podlahový systém Fortelock vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie.

Jednoduchá inštalácia a montáž

Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Potom stačí dorezať dlaždice pri stenách a v rohoch a nová podlaha je hotová. Po dokončení celej plochy môžete samozrejme použiť lišty, no nie je to nevyhnutné.

Cenová ponuka

Ak už máte predstavu o tom, ako by vaša nová podlaha mala vyzerať a ktoré dlaždice by ste radi použili, neváhajte nám napísať. Uvedené ceny sú základnými cenami za kus / m². Výsledná cena, ktorú vám pošleme v pripravenej cenovej ponuke, sa odvíja od počtu zakúpených metrov i adresy doručenia.

Fortelock Invisible Granit V1 (čierna)

8,60 €

Fortelock Invisible Granit V2 (čierna)

8,60 €

Fortelock Invisible Granit V4 (čierna)

8,60 €

Fortelock Invisible Granit V5 (čierna)

8,60 €

Fortelock Invisible Granit V6 (čierna)

8,60 €

Fortelock Invisible Granit V1 (sivá)

8,85 €

Fortelock Invisible Granit V2 (sivá)

8,85 €

Fortelock Invisible Granit V3 (sivá)

8,85 €

Fortelock Invisible Granit V4 (sivá)

8,85 €

Fortelock Invisible Granit V5 (sivá)

8,85 €

Fortelock Invisible Granit V6 (sivá)

8,85 €
Kvalitná a odolná čierna recyklovaná podlaha Fortelock ECO Granit s potlačou (7 mm)

Fortelock ECO Granit V1 (čierna)

9,70 €