Kvalitná a odolná červená podlaha Fortelock Industry (7 mm)

Fortelock Industry (červená)

12,15 €

od 46,60 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Kvalitná a odolná červená mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Industry vhodná do garáže, dielne, pivnice, posilňovne, skladu či predajne.

Tento druh odolných dlaždíc odporúčame na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou a v ktorých je požiadavka na odolnosť kľúčová. Jednou z najväčších výhod je okrem odolnosti aj rýchla a jednoduchá inštalácia a renovácia pôvodnej podlahy. Na úpravu a rezanie týchto záťažových dlaždíc vám postačí rezací nôž. Ďalšou výhodou, ktorú určite privítate, je nenáročnosť prípravy pôvodného podkladu. Vo väčšine prípadov stačí súčasnú podlahu povysávať. 

Povrch
Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

Kvalitná a odolná mobilná záťažová PVC podlaha Fortelock Industry

Podlahový PVC systém Fortelock Industry je sériou dlaždíc určených pre tú najvyššiu záťaž. Tvorí ho vysoko odolný homogénny materiál a je 100% vyrobený z PVC. Dlažba Fortelock Industry je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Dlaždice Industry odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. Podlaha Fortelock Industry vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie. Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Odolné prenosné záťažové PVC dlaždice Fortelock Industry sú obľúbené a vhodné aj do posilňovne, kancelárie, pivnice či komerčného fitness centra. Často sú využívané aj v prevádzkach, ktorých majitelia sú v nájme či prenajatých priestoroch. V prípade ukončenia nájmu či sťahovania podlahu jednoducho rozoberiete, zbalíte a položíte na novej adrese.

Tabuľka dát

Váha
2200 g
Rozmer
510 x 510 mm
Hrúbka
7 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
7 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Rozmerová stálosť
≤ 0,4 %
Tvrdosť
92±3 Shore A
Odolnosť proti oteru
T
Počet kusov do 1 m²
4
Plocha po položení
496,5 x 496,5 mm

Dokument (.pdf)

Technický list (Fortelock)

Dokument (.pdf) (583.41k)

Návod na položenie

Dokument (.pdf) (1.23M)

Údržbový list

Dokument (.pdf) (83.48k)