Odolná perforovaná PPC dlažba Swisstrax Ribtrax Smooth (strieborná)

Ribtrax Smooth (strieborná)

6,00 €

od 37,50 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Perforovaný PPC (polypropylén kopolymér) podlahový systém Ribtrax Smooth od spoločnosti Swisstrax sa vyznačuje extrémnou odolnosťou na zaťaženie až 20 ton na m² a je vhodný nielen do garáže, ale aj do exteriérov, na výstavy, do dielní, k bazénom či na terasy a balkóny. Dlaždice majú hladký povrch sú odolné aj proti slnku a teplotným výkyvom v rozmedzí od -30°C až do +120°C. UV stabilné.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PPC dlažba Swisstrax Ribtrax Smooth

Zámková podlaha Ribtrax Smooth od americko-švajčiarskej spoločnosti Swisstrax sa vyznačuje extrémnou odolnosťou nielen v interiéroch, ale aj exteriéroch. UV stabilné dlaždice vydržia zaťaženie až 20 ton na m² a teploty od -30°C až do +120°C. Vyznačujú sa tiež rýchlou a jednoduchou montážou a čistením, na ktoré vám vďaka špeciálne navrhnutej zadnej strane dlaždice postačí vysávač či vysokotlaková hadica. Pred ich montážou nie je potrebná takmer žiadna príprava pôvodného povrchu, súčasnú podlahu stačí povysávať. Podlahu od Swisstrax používajú napr. automobilky Dodge či Ford, kde je kladený ten najvyšší dôraz na funkčnosť a detaily.

Tabuľka dát

Váha
600 g
Rozmer
400 x 400 mm
Hrúbka
16 mm
Nášľapná úprava
PPC
Povrchová vrstva
PPC
Počet kusov do 1 m²
6,25
Odolnosť proti zaťaženiu
20T / m²
Teplotná tolerancia
-30°C až +120°C
Požiarna klasifikácia
HB94