Ribtrax (červená)

5,55 €

od 34,70 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Ribtrax Pro

Perforovaná PPC (polypropylén kopolymér) dlažba Swisstrax Ribtrax Pro je mimoriadne vhodná najmä na auto detailing či do auto umyvární. Svoje miesto nájde ale aj v garáži, na výstavách, v showroomoch či dokonca pri bazénoch. Podlaha je odolná voči slnečnému žiareniu a teplotným výkyvom v rozmedzí od -30°C až do +120°C. UV stabilná.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PPC dlažba Swisstrax Ribtrax

Zámkový podlahový systém Ribtrax od americko-švajčiarskej spoločnosti Swisstrax sa vyznačuje extrémnou odolnosťou nielen v interiéroch, ale aj exteriéroch. UV stabilné dlaždice vydržia zaťaženie až 25 ton na m² a teploty od -30°C až do +120°C. Vyznačujú sa tiež rýchlou a jednoduchou montážou a čistením, na ktoré vám vďaka špeciálne navrhnutej zadnej strane dlaždice postačí vysávač či vysokotlaková hadica. Pred ich montážou nie je potrebná takmer žiadna príprava pôvodného povrchu, súčasnú podlahu stačí povysávať. Podlahu od Swisstrax používajú napr. automobilky Dodge či Ford, kde je kladený ten najvyšší dôraz na funkčnosť a detaily.

Tabuľka dát

Váha
630 g
Rozmer
400 x 400 mm
Hrúbka
18 mm
Nášľapná úprava
PPC
Povrchová vrstva
PPC
Počet kusov do 1 m²
6,25
Odolnosť proti zaťaženiu
25T / m²
Teplotná tolerancia
-30°C až +120°C