Doručenie a platba

Všetky dlaždice sa snažíme doručiť čo najskôr ako je to možné. Objednávky obvykle expedujeme na druhý kalendárny deň od prijatia platby za vašu objednávku, vo výnimočných prípadoch v deň prijatia platby (v prípade tovaru skladom, o čom vás informujeme v cenovej ponuke). Doba prepravy je v prípade dlaždíc Fortelock obvykle 3 pracovné dni, v prípade produktov Swisstrax od 5 do 7 pracovných dní.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu spolu s mýtnym a palivovým príplatkom. Cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky a je vám vypočítaná v rámci cenovej ponuky.

Vzhľadom na veľkosť a váhu nami predávaných podlahových systémov vám odporúčame objednávať si podlahu vždy na miesto/adresu, na ktorej bude podlaha inštalovaná. Predídete tak následnému presunu paliet vo vlastnej réžii.

Vaša objednávka je vo väčšine prípadov balená na paletách, ktorých počet závisí od zakúpeného množstva. Vo výnimočných prípadoch, v rámci menších objednávok, sú dlaždice doručované v krabiciach.

Za tovar a služby je možné zaplatiť prevodom na účet na základe zálohovej faktúry – vopred, tovar bude expedovaný po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet. Faktúru (daňový doklad) a dodací list obdržíte elektronicky po doručení objednávky.

Kontakt

Copyright © 2019 – 2024 Všetky práva vyhradené.

Ochrana osobných údajov