Fortelock Invisible Granit V1 (čierna)

8,60 €

od 39,00 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Vlastnosťami takmer rovnaká ako Fortelock ECO, ponúka dlaždica Invisible Granit možnosť neviditeľných zámkov. Tento odolný podlahový systém odporúčame na miesta, na ktorých sa predpokladá vysoká záťaž na podlahu. Vyhotovenie Granit je navyše doplnené o kvalitnú potlač a vysoko odolné lakovanie.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlažba Invisible Granit

Svoje miesto nájde nielen v garáži, kde budú parkovať väčšie autá (SUV či iné ťažšie off road vozidlá), ale je vhodná aj do skladu, dielne, auto a pneu servisu či dokonca do kancelárie alebo fitness centra. Kvalitná a odolná podlaha Invisible je iná systémom svojich zámkov, ktoré sú na rozdiel od iných druhov dlaždíc skryté. Po položení podlahy zámky nevidno a dlaždice tvoria ucelený celok. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť materiálu voči záťaži, chemická odolnosť i rýchla a jednoduchá montáž bez nutnosti zložitej prípravy pôvodného podkladu. Model Invisible Granit vychádzajúci z dlaždíc ECO Invisible je navyše doplnený o kvalitnú potlač, ktorú chráni vysoko odolné lakovanie pre dlhotrvajúci vizuálny efekt. Dlaždice Granit zapadnú do takmer akéhokoľvek interiéru.

Tabuľka dát

Váha
1700 g
Rozmer
468 x 468 mm
Hrúbka
6,7 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
6,7 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Rozmerová stálosť
≤ 0,4 %
Tvrdosť
92±3 Shore A
Odolnosť proti oteru
T
Počet kusov do 1 m²
5