Sivá nájazdová rampa k ekologickým podlahám Fortelock ECO.

ECO Rampa (sivá)

6,55 €
S DPH

Doplnky a okrajové/ukončovacie časti k podlahám Fortelock ECO. Odporúčame v prípadoch, kedy budú na podlahu vchádzať napr. autá, paletové vozíky a pod. Nájazdové rampy sa budú hodiť aj pri položení dlaždíc do priestoru. Pokiaľ neplánujete inštalovať dlaždice na celú vašu plochu až k stenách, určite siahnite aj po tomto doplnku.

Povrch
Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlaždice ECO

Podlahový systém ECO je sériou dlaždíc určených pre tú najvyššiu záťaž. Rada dlaždíc ECO sa vyznačuje rovnako vysoko odolnými vlastnosťami ako Fortelock Industry. Rozdielom u týchto dvoch typov dlaždíc je zloženie materiálu. Súčasťou ECO dlaždíc je okrem primárneho PVC aj zmes PVC z elektro káblov doplnená o aditíva. Za recykláciou už použitého materiálu je snaha prispieť k ochrane životného prostredia. Dlažba ECO je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Dlaždice ECO odporúčame nielen do prevádzok, v ktorých sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky), ale aj do garáží, kde budú parkovať väčšie autá, napr. SUV či iné ťažšie off road vozidlá. PVC podlahový systém ECO vyniká oproti iným alternatívam riešenia podlahy (napr. betón) najmä svojou odolnosťou, proti šmykovou úpravou, výborným tlmením zvukov, chemickou odolnosťou a v neposlednom rade rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie. Za jedinú hodinu je možné položiť až 20 m² novej podlahy, a to bez väčšej úpravy pôvodného povrchu.

Tabuľka dát

Rozmer
510 x 145 mm (Rampa)
Hrúbka
7 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC