Odolná čierna záťažová prenosná recyklovaná podlaha Ecotile E500/RG (7 mm)

Ecotile E500/RG (čierna) (disk)

7,00 €

od 28,00 € za m² s DPH (základná cena za 1m²)

S DPH

Odolná čierna prenosná záťažová recyklovaná PVC dlažba Ecotile E500/RG použiteľná v garáži, dielni, pivnici či posilňovni.

Kvalitné a odolné PVC dlaždice Ecotile z recyklovaných materiálov o hrúbke 7 mm. Jednoduchá inštalácia na takmer akýkoľvek povrch, ktorá Vám nezaberie viac než pár hodín. Ľahko udržiavateľná podlaha, ktorá splní aj tie najnáročnejšie požiadavky na odolnosť.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlaždice Ecotile E500/RG

Vysoko odolná prenosná PVC dlažba Ecotile E500/RG je určená a vhodná na miesta, na ktorých sa predpokladá vysoká záťaž na podlahu. Podlaha Ecotile E500/RG je vyrobená z recyklovaných materiálov a kladie dôraz nielen na kvalitu podlahy, ale aj životné prostredie. Mobilná dlažba Ecotile E500/RG je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice Ecotile E500/RG odporúčame nielen do garáže, ale aj do dielne, komory, pivnice či iného technického priestoru. Obľúbené a často používané sú tiež vo fitness centrách a posilňovniach. Podlaha Ecotile E500/RG nachádza uplatnenie aj v obchodných prevádzkach, akými sú rozličné predajne a showroom priestory. Okrem odolnosti a pekného vzhľadu sa podlaha Ecotile E500/RG vyznačuje aj rýchlosťou inštalácie a pevným systémom spojov. Položiť 20 m² novej podlahy obvykle trvá len 1 hodinu, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Podklad stačí pozametať alebo povysávať.

Tabuľka dát

Rozmer
500 x 500 mm
Hrúbka
6,8 mm +/- 0,3 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
7,6 mm +/- 0,3 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Počet kusov do 1 m²
4