Odolná modrá záťažová prenosná podlaha Ecotile E500/2X (7 mm)

Ecotile E500/2X (modrá) (textúra)

8,50 €
S DPH

Odolná modrá prenosná záťažová PVC dlažba Ecotile E500/2X použiteľná v garáži, dielni, posilňovni ale aj v pivnici či sklade.

Kvalitné a odolné PVC dlaždice Ecotile hrubé 7 mm. Jednoduchá inštalácia na takmer každý povrch, ktorá Vám nezaberie viac než pár hodín. Ľahko udržiavateľná podlahovina, ktorá splní aj tie najnáročnejšie požiadavky na odolnosť i dizajn.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PVC dlaždice Ecotile E500/2X

Vysoko odolná prenosná PVC dlažba Ecotile E500/2X je určená a vhodná na miesta, na ktorých sa predpokladá vysoká záťaž na podlahu. Podlahovina Ecotile E500/2X kladie dôraz nielen na kvalitu a odolnosť, ale aj vizuálnu stránku a dizajn. Mobilná dlažba Ecotile E500/2X je vhodná do priestorov s vysokým bodovým či dynamickým zaťažením. Záťažové dlaždice Ecotile E500/2X odporúčame nielen do garáže, ale aj do dielne, komory, pivnice či iného technického priestoru. Obľúbené a často používané sú tiež vo fitness centrách a posilňovniach. Podlaha Ecotile E500/2X nachádza uplatnenie aj v obchodných prevádzkach, akými sú rozličné predajne a showroom priestory. Okrem odolnosti a pekného vzhľadu sa podlaha Ecotile E500/2X vyznačuje tiež rýchlosťou inštalácie a pevným systémom spojov. Položenie 20 m² novej podlahy obvykle trvá zhruba 1 hodinu, a to i bez väčšej úpravy pôvodného povrchu. Podklad stačí pozametať či povysávať.

Tabuľka dát

Rozmer
500 x 500 mm
Hrúbka
6,8 mm +/- 0,3 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
7,6 mm +/- 0,3 mm
Nášľapná úprava
PVC
Povrchová vrstva
PVC
Počet kusov do 1 m²
4