Vinyltrax (svetlý javor)

13,40 €
S DPH

PPC (polypropylén kopolymér) dlažba Swisstrax Vinyltrax doplnená vinylom vysokej komerčnej kvality. Vinyltrax je dlažba vhodná nielen do garáže, dielne či takmer akéhokoľvek interiéru, ale aj na výstavy (vnútorné aj dočasné vonkajšie). Táto prenosná a mobilná podlaha je odolná aj proti slnku a teplotným výkyvom v rozmedzí od -30°C až do +120°C. UV stabilná. Neodporúča sa dlhodobé vonkajšie použitie.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PPC dlažba Swisstrax Vinyltrax

Zámkový podlahový systém Vinyltrax od americko-švajčiarskej spoločnosti Swisstrax sa vyznačuje extrémnou odolnosťou nielen v interiéroch, ale aj exteriéroch. UV stabilné dlaždice vydržia zaťaženie až 25 ton na m² a teploty od -30°C až do +120°C. Vyznačujú sa tiež rýchlou a jednoduchou montážou a čistením. Pred ich montážou nie je potrebná takmer žiadna príprava pôvodného povrchu, súčasnú podlahu stačí povysávať. Podlahu od Swisstrax používajú napr. automobilky Dodge či Ford, kde je kladený ten najvyšší dôraz na funkčnosť a detaily.

Tabuľka dát

Váha
1100 g
Rozmer
400 x 400 mm
Hrúbka
18 mm
Hrúbka nášľapnej vrstvy
2,5 mm
Nášľapná úprava
Vinyl
Povrchová vrstva
Vinyl
Počet kusov do 1 m²
6,25
Odolnosť proti zaťaženiu
25T / m²
Teplotná tolerancia
-30°C až +120°C
Požiarna klasifikácia
Bfl – S1 (povrch)