Diamondtrax (biela)

6,40 €
S DPH

Kvalitná a odolná PPC (polypropylén kopolymér) dlažba Diamondtrax od renomovaného amerického výrobcu Swisstrax je ideálnou voľbou nielen pri rekonštrukcii starej podlahy, ale výborne poslúži aj ako ochrana nového betónu. UV stabilné dlaždice je možné použiť v interiéroch aj exteriéroch, nakoľko sú odolné aj proti teplotným výkyvom v rozmedzí od -30°C až do +120°C.

Množstvo
Skladom

  • Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené. Naša stránka je zabezpečená a vaše údaje sú tak chránené.
  • Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Každú objednávku sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie.
  • Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou. Ekológia je pre nás dôležitá. Radi vám pomôžeme s recykláciou.

PPC dlažba Swisstrax Diamondtrax

Mobilný zámkový podlahový systém Diamondtrax od americko-švajčiarskej spoločnosti Swisstrax sa vyznačuje extrémnou odolnosťou nielen v interiéroch, ale aj exteriéroch. UV stabilné dlaždice so zosilneným systémom zámkov vydržia zaťaženie až 25 ton na m² a teploty od -30°C až do +120°C. Vyznačujú sa tiež rýchlou a jednoduchou montážou a čistením. Pred ich montážou nie je potrebná takmer žiadna príprava pôvodného povrchu, súčasnú podlahu stačí povysávať. Prenosnú podlahu od Swisstrax používajú napr. automobilky Dodge či Ford, kde je kladený ten najvyšší dôraz na funkčnosť a detaily.

Tabuľka dát

Váha
800 g
Rozmer
400 x 400 mm
Hrúbka
18 mm
Nášľapná úprava
PPC
Povrchová vrstva
PPC
Počet kusov do 1 m²
6,25
Odolnosť proti zaťaženiu
25T / m²
Teplotná tolerancia
-30°C až +120°C
Požiarna klasifikácia
HB94