Malé kovové stoly Güde

Malé kovové stoly Güde

Vyberte si z menších kovových stolov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou, príjemným a atraktívnym vzhľadom a kvalitou spracovania. Vyrábané sú len z kvalitných surovín - oceľových plechov a jaklových profilov. K dispozícii máte množstvo kombinácií, šuflíky a skrinky. Stoly je možné kúpiť bez aj s kolieskami, pokiaľ potrebujete, aby bol váš nový stôl mobilný.

Výborný doplnok k novej podlahe

Ponuka našich kovových stolov nie je náhodná. Veríme, že kovový nábytok v našej ponuke môže byť ideálnym vybavením vašej garáže, dielne či inej pracovnej miestnosti a to rovno s novou odolnou podlahou.

Kvalitný malý pracovný kovový stôl do dielne, garáže

Malý kovový pracovný stôl "S1"

160,00 €
Kvalitný malý pracovný kovový stôl do dielne, garáže s dverami Kvalitný malý pracovný kovový stôl do dielne, garáže s dverami (náčrt)

Malý kovový pracovný stôl "S2"

105,00 €
Kvalitný malý mobilný pracovný kovový stôl do dielne, garáže na kolieskach Kvalitný malý mobilný pracovný kovový stôl do dielne, garáže na kolieskach

Malý kovový pracovný stôl "S3"

170,00 €
Kvalitný malý mobilný pracovný kovový stôl do dielne, garáže na kolieskach s dverami Kvalitný malý mobilný pracovný kovový stôl do dielne, garáže na kolieskach s dverami (náčrt)

Malý kovový pracovný stôl "S4"

115,00 €